Bursa Haber – Bursa Haberleri

EN ÇEVRECİ BELEDİYE ÖDÜLÜ SARGIN’IN OLDU

EN ÇEVRECİ BELEDİYE ÖDÜLÜ SARGIN’IN OLDU
Bursa’da düzenlenen yılın enleri ödül töreninde yılın en çevreci Belediye Başkanı ödülü İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a verildi.
2011 yılında Bursa bölgesinde faaliyetine başlayan İnce Medya tarafından organize edilen yılın enleri ödülleri sahiplerini buldu.28 başlık altında düzenlenen törende yılın en çevreci Belediye Başkanı ödülü de İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a verildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “İnce Medya tarafından tarafımıza layık görülen en çevreci Belediye Başkanı ödülü için teşekkür ediyorum. Bu kapsama yürüttüğümüz geri dönüşüm projelerinden, farkındalık projelerine, çevre etkinliklerinden, dalış etkinliklerine, Temiz Çevrem Duyarlı İlçem projesi ile ilçede başlattığımız çevre ve temizlik seferberliğine kadar onlarca başlık altında çevre ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. İznik doğası ve tabiatıyla eşsiz bir yer. Bunları koruyup gelecek kuşaklara aktarmakta bizlerin olduğu gibi tüm hemşerilerimizin de görevi. Bu çalışmalarımız neticesinde bizlere layık görülen en çevreci Belediye Başkanı ödülü için tekrar İnce Medya ailesine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ