Bursa Haber – Bursa Haberleri

İnegöl Avm 6. Yılını Kutladı

İnegöl Avm 6. Yılını Kutladı

Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, altıncı yaşını renkli etkinliklerle kutladı.

 

8 – 9 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenen altıncı yıl etkinlikleri kapsamında ziyaretçiler, klasik otomobil sergisi, Türk sinema tarihinin unutulmaz sanatçılarının canlandırıldığı canlı heykel sergisi ve Türk müziğine damgasını vurmuş hit parçalarını seslendiren Retrobüs Grubu konseri ile buluştu. Ayrıca düzenlenen ” İnegöl AVM 6. Yaşında Uçuruyor Kampanyası” kapsamında tam 60 kişiye uçak bileti hediye edildi.

Ferah, mutluluk veren mimarisi, geniş ürün yelpazesi ve eğlenceli aktiviteleriyle 7’den 70’e her kesimin uğrak noktası olan  İnegöl AVM, altıncı yılını kutladı.

Sadece  İnegöl için değil bulunduğu bölge için de önemli bir sosyal yaşam merkezi olan  İnegöl AVM, 8 – 9 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenen altıncı yıl etkinlikleriyle yine alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıdı.

İki gün boyunca süren ve 15 adet aracın yer aldığı klasik otomobil sergisi ile başta otomobil tutkunları olmak üzere tüm  İnegöl halkını adeta zamanda yolculuğa çıkartan  İnegöl AVM,  Türkan Şoray,  Belgin Doruk,  Sadri Alışık ve  Kadir İnanırgibi Türk sinema tarihinin unutulmaz sanatçılarının canlandırıldığı, canlı heykel sergisi ile de ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşattı.

Altıncı yıl kutlamalarının ilk gününde sahne alan ve Türk müziğine damgasını vurmuş hit parçaları seslendiren Retrobüs Grubu ise tüm ziyaretçilere müzik şöleni sundu.

İnegöl AVM 6. Yaşında Uçuruyor Kampanyası…

Altıncı yıl kutlamalarının ikinci gününde ise  İnegöl AVM ziyaretçileri çok özel bir kampanya ile karşılaştı. Tam 60 kişi ” İnegöl AVM 6. Yaşında Uçuruyor Kampanyası” kapsamında uçak bileti kazandı. Biletler, MC sunumlarıyla renklenen özel bir tören ile sahiplerine takdim edildi.

İnegöl AVM, Temmuz ayı boyunca da ziyaretçilerine renkli dakikalar yaşatmaya devam edecek. 23 Temmuz 2017, Pazar günü Şener Kaya ile Jonglör gösterisi, 29 Temmuz Cumartesi ise çocuklar için Balon Kukla Gösterisi düzenlenecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ