Bursa Haber – Bursa Haberleri

Demet Akalın’dan Haciz Açıklaması

‘Suç duyurusunda bulunuldu!’

Demet Akalın’dan Haciz Açıklaması

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un eski ortağı Osman Görgülü’ye borçlarını ödemediği iddiasıyla icra takibi başlatılması geçtiğimiz gün gündeme bomba gibi düşmüştü.

Çıkan haberlerden sonra Demet Akalın sessizliğini avukatı aracılığıyla sosyal medyada bozdu:

‘Bahse konu haciz iddiaları aslında hiç varolmayan bir borcu tahsil etme gayretinden kaynaklanmakta, daha da önemlisi usülsüz tebligata dayanmaktadır. Müvekkillerim ile hiç bir ilgisi bulunmayan alakasız bir adrese tebligat yapılmış ve yine müvekkillerim ile hiçbir bağlantısı bulunmayan bir şahıs tarafından gerçeğe aykırı bir beyanla müvekkillerim adına tebliğ alınmıştır.

Bu usülsüzlüğe sebep olan, göz yuman tüm ilgililer hakkında ve benzer suçlardan hakkında birçok mahkumiyet hükmü bulunan Osman Görgülü hakkında suç duyurusunda bulunulmuş olup soruşturma, İzmir Cumhuriyet Başsavclığında 2017/83601 dosya numarası ile yürütülmektedir.İlaveten müvekkillerimin hiç haberi olmadan adeta arkadan dolaşarak usule aykırı tebligatla yapılmaya çalışılan haciz işlemlerinin geçersizliği ile çok kısa bir sürede sonuçlanacağından emin olduğumuz konun sonucu kamuoyu ile eşzamanlı olarak paylaşılacaktır.’

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ