Bursa Haber – Bursa Haberleri

Burcu Başoğlu Kabadayı babası Tahir Başoğlu’nu da kandırmış

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı görüntüleri ortalığı saçılınca rezalet patlak verdi.

Burcu Başoğlu Kabadayı babası Tahir Başoğlu’nu da kandırmış

Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı görüntüleri ortalığı saçılınca rezalet patlak verdi. Peki kimdir Burcu Başoğlu Kabadayı eşi olaya nasıl tepki verdi neleri ifşa etti?

Burcu Başoglu Kabadayı , Murat Başoğlu’nun öz be öz yeğeni. Murat Başoğlu’nun ağabeyinin ismi Tahir Mahir Başoğlu. Kızıyla öz kardeşinin ilişkisine ihtimal dahi vermeyen Tahir Mahir Başoğlu geçtiğimiz günlerde böyle bir fotoğraflarını paylaşmış;

Murat Başoğlu’nun abisi, Burcu Başoğlu’nun babası Tahir Başoğlu, yaşanan olay hakkında ilk kez konuştu. Ağabey Başoğlu, “Siz ne kadar biliyorsanız, ben de o kadar biliyorum. Ben de medyadan takip ediyorum. Bu konu hukuka intikal etmiş bir konu. şu anda da çok sağlıklı değilim. Süreci göreceğiz artık teşekkür ederim” demekle yetindi.

Burcu Başoğlu Kabadayı’nın eşi kimdir?
Murat Başoğlu’nun öz yeğeni ile olan ilişkisini ifşa eden Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı oldu. Selçuk Kabadayı da karısı Burcu Başoglu kimi spor eğitmeni. Üstelik Selçuk Kabadayı, Murat Başoğlu’nun da çok yakın arkadaşı. Spor hocalığının yanı sıra yaşam koçluğu da yapan yeğen Burcu Başoğlu Kabadayı, yoga hocası Selçuk Kabadayı ile 2015 yılında evlenmişti. 

Murat Başoğlu ile öz yeğeninin ilişkisi! Şok gerçekler çıktı

Murat Başoğlu’nun karısı kimdir? Hande Bermek meğer eşini…

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ