Bursa Haber – Bursa Haberleri

Murat Başoğlu skandalı eşini aldattığı kadın öz yeğeni Burcu Başoğlu kim

Sunucu Murat Başoğlu, teknede bir kadın ile öpüşürken görüntülenmişti.

Murat Başoğlu skandalı eşini aldattığı kadın öz yeğeni Burcu Başoğlu kim

Sunucu Murat Başoğlu, teknede bir kadın ile öpüşürken görüntülenmişti. Murat Başoğlu’nun öz yeğeni olduğu iddia edilmiş, Murat Başoğlu bu iddiaları yalanlamıştı. İddialar doğru çıktı. Murat Başoğlu’nun öpüştüğü kadın Burcu Başoğlu Kabadayı çıktı. İşte ayrıntılar.

Murat Başoğlu’nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının abisinin kızı Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. Başoğlu, bu haberleri yalanlasa da gerçek ortaya çıktı.

ÖPÜŞTÜĞÜ KADIN ÖZ BE ÖZ YEĞENİ!

Burcu Kabadayı’nın eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatı Handan Yazıcıoğlu konuştu. İşte o açıklama

İLİŞKİ DAHA ÖNCESİNDEN BAŞLADI, KANITLARIMIZ VAR

“Bugün Anadolu Adliyesi’ne boşanma dilekçemizi sunduk. Murat Başoğlu, Burcu Başoğlu’nun öz amcasıdır. Gazetelerde çıkan fotoğraflar dışında başka kanıtlarımız da var. Ayrıca ilişkinin eskiye dayandığına dair tanıklarımız olacak.Müvekkilim Selçuk Kabadayı maddi ve manevi tazminat olarak 1 Milyon TL talep ediyor.”

BURCU BAŞOĞLU KABADAYI KİMDİR?

35 yaşındaki Burcu Başoğlu Kabadayı spor hocalığının yanı sıra yaşam koçluğu da yapıyor. Burcu Başoğlu Kabadayı, 2015 yılında yoga hocası Selçuk Kabadayı ile evlendi. Burcu Klinik Psikolog bir anne ve Profesyonel Atlet bir babanın tek çocuğu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Son 9 senesi Dell ve Lenovo gibi uluslararsı teknoloji devlerinde yöneticilik olmak üzere 15 yıl bilişim sektöründe çalıştı.

2011 yılında iş stesinden uzaklaşmak için yaptığı arayışları sırasında yogayla tanıştı.

Koh Samui Tayland’da Vikasa Yogada katıldığı yoga kampı ve inziva sonrasında yogada derinleşmesini sağlayacak bir eğitim ararken Çelen ile yollarının keşismesi sayesinde Çelen Arıman & Deniz Bağan ile Yoga Allience onaylı 200 saat Hatha Yoga Eğitmenlik Eğitimine katıldı.

2015 yılı itibariyle kurumsal hayata veda edip, tam zamanlı yoga eğitmeni olarak çalışmaya başladı.

2016 yılında Berra Sertel’den 200 saat Yoga Eğitmenlik eğitimi aldı ve yine 2016 yılında Budokon University Miami’de Cameron Shayne’den Calisthenics Eğitmenlik Eğitimini tamamladı, yoga, MMA (Mixed Movement Arts) ve yaşam sanatı üzerine eğitimler aldı ve öğrencisi olmaya devam ediyor.
 

Aynı zamanda sertifikalı bir Wellness Koçu olarak yoga ile başladığı daha iyi bir yaşam yolculuğuna, geçmiş spor, koçluk ve kurumsal hayat deneyimlerini aktardığı Wellness alanında devam ediyor. Wellness Koçu olarak yaşam koçluğu, bireysel antrenörlük, grup egzersizleri eğitmenliği, sağlık ve stres yönetimi danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor.
 


 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ