Bursa Haber – Bursa Haberleri

Murat Başoğlu’nun karısı Hande Bermek : ‘Allah kahretsin’!

Eşi Murat Başoğlu’nun skandal ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından kendini eve kapatan Hande Bermek, Bodrum’daki villasının bahçesinde arkadaşıyla dertleşirken görüntülendi.

Murat Başoğlu’nun karısı Hande Bermek : ‘Allah kahretsin’!

Eşi Murat Başoğlu’nun skandal ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından kendini eve kapatan Hande Bermek, Bodrum’daki villasının bahçesinde arkadaşıyla dertleşirken görüntülendi. Sinirlerine hakim olamayan Bermek, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Bir ara gözyaşlarına boğulan Bermek’i arkadaşı teskin etti. Sohbet o sırada çalan telefonla bölündü. Arayan kişiyle 10 dakika görüşen Bermek, telefonu kapattıktan sonra “Allah kahretsin” diye bağırdı. Bermek’i yine arkadaşı sakinleştirdi.

Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek ağlaya ağlaya anlattıMurat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek ağlaya ağlaya anlattıMurat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek ağlaya ağlaya anlattıMurat Başoğlu'nun eşi Hande Bermek ağlaya ağlaya anlattıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Hande Bermek aldatan eşi Murat Başoğlu’nu 2 yıl önce de başka bir kadınla yakaladığı için tek celsede boşanmıştı. Çift daha sonra yeniden biraraya gelip evlenmişti. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ