Bursa Haber – Bursa Haberleri

Gamze Özçelik: Ben sevmeyi paylaşmayı seçtim

Oyuncu Gamze Özçelik, hayatını yaşamak için taraf olmak gerekmediğini söyledi.

Gamze Özçelik: Ben sevmeyi paylaşmayı seçtim

dd

Kendisini özellikle yurt dışındaki ihtiyaç sahibi çocuklara adayan ve onlara elinden gelen her türlü yardımı yapan Gamze Özçelik hakkında yapılan ‘muhafazakar oldu, kendisine farklı bir taraf ve yol seçti’ şeklindeki yorumlara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“DÜNYAYI İYİLİK KURTARACAK”

Özçelik, Bangladeşli çocuklarla birlikte görüldüğü kareleri hesabından paylaşırken altına da şunları yazdı: “Dünyayı iyilik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey… Duyuyorum, oraya buraya dahil etmek isteyenleri. Onlardan, şunlardan diye konuşanları hakkımda. Ne zaman hakkıyla insan ve kul olabilmek için bir yere dahil olabilmek gerekti? Ne zaman bizi bu kadar parçalayıp, ayrıştırdılar.

“YARATILMIŞA ESİR DÜŞTÜK”

Sevmek için, paylaşmak için, kalbi kötülüklerden arındırıp iyiye yürümek için ne zaman bizi yaratan varken, biz yaratılmışa esir düştük? Gücün içimizde olduğunu bir kez daha deneyimledim üst üste..

“RENGARENK BİR HAYATIM OLDU”

Niyetin sağlam olunca, karşısında sağlam durup, sıkı çalışınca sana zaten her yol açılıyor. İhtiyacın olan sadece samimiyet! İster küfründe samimisindir, ister aşkında, sevdanda.. Yolun her türlü açık… Ben sevmeyi paylaşmayı seçtim, rengarenk bir hayatım oldu. Kalbime koyana şükürler olsun”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ