Bursa Haber – Bursa Haberleri

Head&Shoulders’tan Erkekler İçin Saç Dökülmelerine Karşı Özel Formül

Head&Shoulders’ın Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuanı, Zinc teknolojisiyle kepeği yüzde yüze kadar önlerken, mevsim geçişlerinde meydana gelen, mevsimsel saç dökülmelerinin önüne geçiyor. İçeriğindeki kafeinle saç derisini rahatlatıyor, saçları derinlemesine kepekten arındırıyor.

Head&Shoulders’tan Erkekler İçin Saç Dökülmelerine Karşı Özel Formül

Sonbahar, erkeklerin en büyük problemlerinden biri olan mevsimsel saç dökülmesini de beraberinde getiriyor. Mevsim geçişlerinden dolayı erkeklerin saçlarında meydana gelen saç dökülmelerinin önüne geçmek ve kepeği yüzde 100’e kadar önlemek için Zinc Teknolojisi’ni geliştiren Head&Shoulders, erkeklere saçlarının gücünü geri veriyor. Farklı ihtiyaçlara yanıt veren ürünleriyle saç ve saç derisi sorunlarına çözüm bulan Head&Shoulders, erkeklere özel olarak geliştirdiği Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuanı’yla erkekleri saçlarıyla barıştırıyor.

Head&Shoulders Men Ultra Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuan’ın Zinc teknolojisiyle güçlendirilmiş kafeinli yeni formülü, kepeği yüzde 100’e kadar önleyerek erkeklerin kepeksiz saçlara ve sağlıklı bir saç derisine kavuşmasını sağlıyor. Çünkü kepeğe karsı daha iyisi yok!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ