Bursa Haber – Bursa Haberleri

Seven Ne Yapmaz 5.bölüm fragmanı Nazlı oyunu bitircek mi?

Başrollerini Seren Şirince ile Yusuf Çim’in paylaştığı Seven Ne Yapmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Seven Ne Yapmaz 5.bölüm fragmanı Nazlı oyunu bitircek mi?

Başrollerini Seren Şirince ile Yusuf Çim’in paylaştığı Seven Ne Yapmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 4.bölümüyle ekrana gelen Seven Ne Yapmaz yeni bölüm fragmanı hemen izleyicilerle buluştu. Seven Ne Yapmaz 5.bölüm fragmanı tüm detaylarıyla haberimizde.

Seven Ne Yapmaz 5. yeni bölüm fragmanında enteresan olaylar izleyicileri bekliyor. Son bölümde heyecan dolu sahnelerle izleyici karşısına çıkan Seven Ne Yapmaz, 5. yeni bölüm fragmanında yepyeni gelişmelerle izleyicisinin karşısına çıktı. Oyunu bırakmak için birçok sebebe sahip olan Nazlı, artık bu duruma bir son vermek istiyor. Peki Nazlı oyuna son verebilecek mi? Gelin hep beraber Seven Ne Yapmaz 5.bölüm fragmanını izleyelim:

SEVEN NE YAPMAZ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Ozan’ın karşısına şirketin ve köşkün yeni sahibi Gizem Hanım olarak çıkan Nazlı, kardeşi Arzu’nun yardımıyla intikam planını devreye sokmuştur. Ozan şaşırsa da Gizem’in Nazlı olmadığını kabullenmek zorunda kalmıştır. Köşke yerleşen Gizem, Ekinsoy Ailesi’nin ve çalışanlarının köşkte kalmasına izin verir, tek şartı Ozan’ın müştemilata taşınmasıdır. Gizem ve Arzu’nun hayatına girmesiyle Ozan için hayli zorlu bir dönem başlamıştır… Annesi Aliye Hanım’ın da telkinleriyle kaybettikleri her şeyi geri alabilmek için Ozan’ın Gizem’in gönlünü çelmesi ve onunla evlenmesi gerekiyordur. Fakat kimselerin haberdar olmadığı bir şey vardır, Ozan Nazlı ile evlidir. Boşanma celbi gönderdiği Nazlı, boşanmayı kabul etmek için Ozan’dan tek şey ister, özel olarak tasarlanan evlilik yüzüğünü ona geri vermesi. Lakin Ozan yüzüğü kaybetmiştir. Nazlı’ya büyük bir aşk besleyen Recep de yana yakıla Nazlı’yı aramakta ama bir türlü ulaşamamaktadır. Recep sonunda Nazlı’nın İstanbul’a gittiğini öğrenir ve Nazlı’sını bulmak için yola koyulur. İşler giderek karışırken Ozan’ın Gizem’i tavlamak için yaptığı tüm hamleler boş çıkmakta, her seferinde Ozan daha da kötü duruma düşmektedir. Bunun farkına varan Aliye Hanım, Gizem’in onuruna bir parti organize etmeye karar verir. Bir yandan Gizem’in gönlünü çelmek, bir yandan da yüzüğü bulmak zorunda olan Ozan, arkadaşları Serkan ile Mehmet’in yardımıyla harekete geçer. Ama Ozan’a takıntılı bir şekilde âşık olan Sema da kendi planlarını devreye sokmuştur. Partide herkesi büyük sürprizler beklemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ