Bursa Haber – Bursa Haberleri

Buzdolabından Jon Snow’un kafası çıktı nişanlısı nereye kaçacağını şaştı

Game of Thrones’ta canlandırdığı jon Snow karakteri ile yıldızlaşan Kit Harington, evlenmek üzere olduğu nişanlısı Rose Leslie

Buzdolabından Jon Snow’un kafası çıktı nişanlısı nereye kaçacağını şaştı

Game of Thrones’ta canlandırdığı jon Snow karakteri ile yıldızlaşan Kit Harington, evlenmek üzere olduğu nişanlısı Rose Leslie’ye, kendisine benzeyen kesilmiş bir kafa bırakarak şaka yapınca genç kadın çığlık çığlığa kaçıştı.

İngiliz The Jonathan Ross Show programına katılan Harington, 1 Nisan seven bir aile ortamında yetiştiğini itiraf etti. Ünlü oyuncu bu yıl, buzdolabına kendisine benzeyen kesilmiş bir kafa bıraktığını söyledi.

Programda yayınlanan videoda, buzdolabında kesilmiş bir kafa gören Rose Leslie’nin bu şaka karşısında fazlasıyla korktuğu ve yere yığılarak gözyaşlarına boğulduğu görülüyor.

İLİŞKİMİZ BİTER

Harington, olayı şu sözlerle anlattı: “Rose gözyaşlarına boğuluyor, tam da o sırada ben çıkıp ‘1 Nisan şakası!’ diye bağırıyorum”.

Leslie, kendine geldikten sonra bir daha böyle bir şaka yaparsa ilişkilerinin biteceğini dile getirdi.

Harington, Rose’un ailesinin 1 Nisan’ı kutlamaya alışık olmadığını açıkladı.

Game of Thrones setinde tanışan ve dizide de aşık iki karakteri canlandıran Kit Harington ve Rose Leslie yakında evlenmeye hazırlanıyor. İkili kısa bir süre önce nişanlandıklarını duyurdu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ