Bursa Haber – Bursa Haberleri

Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.  Erkan İbiş, Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavi gören Eski Cumhuriyet Halk Partsi ( CHP) Genel Başkanı ve  CHPAntalya Milletvekili  Deniz Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı.

Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu; ancak mevcut durumda kötüye gidiş olmadığını söyledi. Makine desteği olmadan da solunumun mevcut olduğunu ifade eden İbiş şunları söyledi:

“Ödem çözülme sürecinde bunun tümümle çözülmesini bekleyemeyiz. Bu günleri aşacaktır. Kanama ortatadan kalkmış durumda. Ödem çözülme sürecinde. Deniz Beyin tedevilere vereceği cevap bunu belirleyecektir. Ama kısa zamanda olmayacağını belirteyim. Şuandaki bulgular stabil. Ani bir şey yok.

“ULUSLARARASI UZMANLARIN VERDİĞİ KARAR UYUYORUZ”

(İlk operasyon olmasaydı daha iyiolurdu iddialarına yönelik) Uluslararası uzmanların verdiği karara uyuyoruz. O protokolde bize bunu yapmamızı söylüyor. Bazıları uzman olabilir, bazıları alanında uzman olmayabişir. Her zaman birim doğrultusunda alınan kararı ve yöntemleri biz uygularız.

Deniz Baykal kaç yaşında albümünde hiç bilinmeyen fotoğraflarDeniz Baykal kaç yaşında albümünde hiç bilinmeyen fotoğraflarDeniz Baykal kaç yaşında albümünde hiç bilinmeyen fotoğraflarDeniz Baykal kaç yaşında albümünde hiç bilinmeyen fotoğraflarHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ