Bursa Haber – Bursa Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölüm Hızır’ın yeni planına bakın

Başrollerini Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca’nın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde nefesler tutulacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölüm Hızır’ın yeni planına bakın

Başrollerini Deniz Çakır ile Oktay Kaynarca’nın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde nefesler tutulacak. Ekranların soluksuz izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78.bölüm Hızır ve Ekrem karşı karşıya.

Hızır Çakırbeyli’nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir. Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel. Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır’ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için ona oyun kuranların zaaflarının peşine düşecektir.

Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali’nin zaafı Ceylan’ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır.Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır. Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan’a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ