Bursa Haber – Bursa Haberleri

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah’tan kovuldu mu ne dedi?

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’deki programında söylediği ‘Boşnak Saksosu’ sözleri sebebiyle işini kaybetti.

Rasim Ozan Kütahyalı Sabah’tan kovuldu mu ne dedi?

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV’deki programında söylediği ‘Boşnak Saksosu’ sözleri sebebiyle işini kaybetti. Önce Beyaz Tv kanaldaki işine son verdi. Bugün de Sabah Gazetesi Rasim Ozan Kütahyalı’nın köşesini boş bıraktırdı. Sabah Gazetesi ROK’un işine son verip vermediğine dair resmi bir açıklama yapmış değil. Ancak söylenenler sessiz sedasız Rasim Ozan Kütahyalı’nın kovulduğu yönünde. MHP Milletvekili Saffet Sancaklı dün yaptığı açıklamada Sabah gazetesinden de gereğini yapmasını istemişti.

RASİM OZAN KÜTAHYALI NE DEDİ? : 20.11.2017 tarihindeki Beyaz TV’deki Derin Futbol programlarında Rasim Ozan Kütahyalı’ya bir şaka yapıldı. İlaçlı bir içeceğe maruz kalan Rasim Ozan Kütahyalı o kadar öfkelenmişti ki canlı yayında ağzından şoke eden şu sözler döküldü;

O ne öyle kusturmalı Boşnak saksosu gibi numaralar yaptırdın. Mahvettin beni ya…(Şaka oldu tamam diye Ertem Şener araya girince) O zaman gelsin sana yapsın kusturmalı Boşnak işini…”


RASİM OZAN KÜTAHYALI KAYIPLARDA : Boşnaklar için kullandığı iğrenç tabirin ardından Rasim Ozan Kütahyalı twitterdaki köşesinden bir açıklama yayınlamış ve ‘Hayatımda ilk kez duyduğum bir laftı. Bunu da canlı yayında geyik olsun diye söyledim. O sözle kastım Çakar’ın beni kusturma olayıydı” demişti. 20 Kasım’daki o açıklamadan sonra Rasim Ozan Kütahyalı’yı gören duyan olmadı. Twitterdaki köşesinde de sessiz kalan Rasim Ozan Kütahyalı’nın gelişmeler üzerine ne söyleyeceği merak konusu.

Rasim Ozan Kütahyalı gerçekte ne dedi bir şok iddia daha!

Rasim Ozan Kütahyalı nereli eşi kim Beyaz Tv’deki şaka ne?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ