Bursa Haber – Bursa Haberleri

Ebru Gündeş’e kötü haber evlilik sözleşmesi yapmıştı ama…

ABD’deki davada Türkiye aleyhine tanıklık yapan İran asıllı Türk işadamı Reza Zarrab’ın boşanma aşamasına geldiği ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in de sorgulanabileceği konuşuluyor.

Ebru Gündeş’e kötü haber evlilik sözleşmesi yapmıştı ama…

ABD’deki davada Türkiye aleyhine tanıklık yapan İran asıllı Türk işadamı Reza Zarrab’ın boşanma aşamasına geldiği ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in de sorgulanabileceği konuşuluyor. Ayrıca Gündeş’in mal varlığı da tehlike altında.

Zarrab’ın mallarına el konulması adına yasal süreç başlatılmış ancak Ebru Gündeş’in malları konu dışı bırakılmıştı. Sözcü’nün haberine göre, bu durumun Gündeş’in yaptığı bir evlilik sözleşmesi sonrasında mümkün olduğu kısa süre sonra ortaya çıkmış olsa da süregelen polis soruşturmasında Ebru Gündeş’e de soru yada sorular yöneltileceği ortada.

EBRU DA SORGULANACAK

Reza Zarrab’ın Miami’ye uçmadan önce ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu görevlileriyle buluştuğu ve Amerika’ya girişte sorun yaşamayacağı yönünde güvence aldığı iddiaları şu anda konuşuluyor. Bu bilgiler her ne kadar iddia boyutunda olsa da soruşturmanın derinleşeceği ve Ebru Gündeş’in de ifadesine başvurulacağı görülüyor.

GÜNDEŞ’İN MAİLLERİ OKUNACAK

Polisi soruşturma sürecinde işleyeceği yol şöyle olacak: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Zarrab hakkında açtığı soruşturmanın sadece mal varlığı üzerinden ilerlemesi yeterli değil. ABD’ye gidiş sürecinin de aydınlatılması gerekiyor. Eşi Ebru Gündeş, yakın korumaları ve avukatlarının vereceği bilgiler ile HTS kayıtları ve e-mail trafiği çarpıcı ilişkiler ağına ulaşılmasını sağlayabilir. Bu da Gündeş adının ilerleyen günlerde daha sık duyulmasını sağlayacak.

Herkes merak ediyordu! Ebru’dan bomba karar

Reza Zarrab’ın serveti ne kadar el konulan mal varlığı ve şirketleri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ