Bursa Haber – Bursa Haberleri

Fox Tv Kaybolan Çiçekler Abdullah Saygı annesini bulabildi mi?

17 yaşında evlatlık olduğunu öğrenen ve 2 yıldır öz annesini aramaya başlayan Abdullah Saygı canlı yayında…

Fox Tv Kaybolan Çiçekler Abdullah Saygı annesini bulabildi mi?

17 yaşında evlatlık olduğunu öğrenen ve 2 yıldır öz annesini aramaya başlayan Abdullah Saygı canlı yayında DNA sonucunu öğrenince adeta yıkıldı. İkizinin Nevruz olduğunu söylenen fakat DNA testi sonucu öyle olmadığı anlaşılan Abdullah Saygı öz annesine ateş püskürdü. Peki Abdullah Saygı öz annesini bulabilecek mi?

Canlıı yayında DNA testi sonucunda Çilem sarı 18 yıl sonra babasına kavuştu. Bugün ise herkes Abdullah’ın test sonuçlarını merakla bekledi. Abdullah annesinin kim olduğunu merak ediyor. Hem kendisine bakan annesiyle hem de biyolojik ailesiyle sonuçları bekleyen Abdullah çok heyecanlı. Aysel Kale’nin heyecanlı bekleyişi de devam ediyor. Çünkü Aysel Kale oğlunun Abdullah olduğunu düşünüyor. Fakat DNA testi sonucu açıklananınca Abdullah adeta yıkıldı. Daha sona çılgına dönen Abdullah Saygı öz annesine bakarak seni ölmeden önce bulacağım dedi.

DNA TESTİNDE BİR DETAY ÇIKTI  İnci Ertuğrul tarafından Abdullah Saygı’nın DNA bilgileriye ilgili yeni durumlar açıklandı. DNA testinde ise Abdullah Saygı ile ilgili yeni bilgilere rastlandı. Bakalım Abdullah Saygı öz annesini bulabilecek mi? 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ