Bursa Haber – Bursa Haberleri

Brshaber’de 2017 yılında neler oldu?

2017’de Türkiye’de yayınlanan yazılı ve görsel basında brshaber.com kaynağı ile 10 bin 524, BBC ve CNN dahil olmak üzere dünya basınında ise 1715 haberimiz yayınlandı ve bu durum bizler için övünç kaynağı oldu!

Brshaber’de 2017 yılında neler oldu?

Klasik başlayalım; acısıyla, tatlısıyla ve “bizim için” genelde hep tatlısıyla 2017’yi geride bırakıyoruz ve yepyeni projeler ile 2018’in kapısını açmak için geri sayıma geçiyoruz. Türkiye’nin en fazla içerik üreten spor içerik platformu BrsHaber.com’da 2017’de yeni bir yayın politikasına da hayat vererek “Daha fazla içerik” dedik.

2017’nin ilk günlerinde “BrsHaber Ekstra” projesi ile spor kategorisinde şu ana kadar benzeri olmayan “trend içeriklerin” yer aldığı mikro sitemizi yayına aldık ve sadece BrsHaber Ekstra mikro sitesinin altında 1 yıl boyunca 1514 test, 1217 Quiz hazırlandı ve 11.517 bin tamamı özgün trend içerik girişinin altına imza attık.

“Bir internet sitesinden çok daha fazlası” mottosu ile yola çıkan BrsHaber Ektra, 2017 boyunca sizlere yeni medyanın sportif yanını sundu. Peki nedir bu? Haberciliğin değişen dinamiklerini her zaman yakından takip eden BrsHaber, “BrsHaber Ektra” sayfası ile yeni medya trendini spor haberciliğine taşıdı ve özetle; haberin bir “tık” daha ötesine geçmeyi başardı.

2017 yılı boyunca spor dünyasında yaşanan gelişmeleri sadece ‘olduğu’ gibi değil ‘görüldüğü’ gibi de vermeye çalışan BrsHaber Ekstra bölümünde okuyucularımız içeriği sadece kendisinin nasıl gördüğünü değil, diğer insanların da nasıl gördüğünü ve kendisiyle aynı mı, farklı mı düşündüklerini merak ediyordu, bu merakı da giderdik.

AMİRAL GEMİ; BİZİM KALBİMİZ!

Ve tabii ki BrsHaber! 2017 boyunca yaptığımız özel haberler, özel araştırmalar ve incelemeler ile Türkiye’nin gündemine yön verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. 15 yıl önce başladığımız inanılmaz serüvenin şu anda ulaştığı noktanın farkındayız ve bu “noktayı” daha da yukarı seviyeye çıkartmak için ekip arkadaşlarımız ile beraber elimizden gelenin bir fazlasını yapacağımızı sizlere taahhüt edebiliriz.

Peki 2018’de bizi ve dolayısıyla sizi neler bekleyecek?

Dünya geneline baktığımızda, giderek daha fazla insanın internete mobil cihazları üzerinden bağlandığını görüyoruz. Bugün, masaüstünün web trafiğindeki payı yüzde 48 iken, mobil cihazların payı yüzde 52 ve mobil kullanımı artmaya devam ediyor. 2018’in ilk yarısında Google, Mobile First Index’i hayata geçirerek, mobil web sitelerine daha da önem kazandıracak. Bu kapsamda mobil web sitelerine arama sonuçlarında öncelik verecek ve BrsHaber olarak bizim de planlamalarımız bu yönde olacak.

İçerik her zaman kraldı ancak 2018 ile beraber videolu içerikler “sadece” içerik planlamalarını da ortadan kaldıracak ve artık devir “video content” devri olacak. Sosyal medya platformlarının “live streaming” destekli altyapılara dönmesiyle beraber kısa ve çabuk tüketilebilen “video content” daha fazla önem kazandı ve bizler de BrsHaber olarak web/mobil/app platformlarımızda kısa video content planlamalarını 2018’de daha fazla öne çıkartacağız.

Sizler için 2018’e dair hazırladığımız pek de hoşunuza gideceğini düşündüğümüz içerik planlamalarını hazırladık ancak bizleri 15 yıldır aralıksız takip eden ve çok büyük emek vererek BrsHaber’in bu günlere gelmesinde büyük pay sahibi olan kullanıcılarımız ile 2018 yılı boyunca daha fazla bütünleşmek en büyük projemiz olacak.

BrsHaber ekibi olarak mutlu yıllar diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ