Bursa Haber – Bursa Haberleri

Mucize Yiyecek

2013 senesinde 16 aylık çalışmaların sonucunda geliştirdiği yeni “Juroat C” Konjac Reçetesi ile sağlıklı yemek alanında birçok ödül kazanan İngiltere merkezli Eat Water artık Türkiye!

Mucize Yiyecek

İnnovasyon ve ürün kalitesine öncelik veren Eat Water ürünlerinin tamamı Vegan, Glütensiz, lezzetli ve düşük kalorili. Eat Water ile hem noodle ve pirinç tüketmeye devam edip hem de formunuzu korumaya devam edebilirsiniz.

Nedir?


Konjac bitkisi başlıca Doğu Asya ve Çin bölgelerinde yetiştirilmekte olan uzun ömürlü bir bitki olup kökünde suda çözünebilen Glucomannan adı verilen zengin içerikli lifler bulunmaktadır. Bu liflerin en önemli özelliği; doğadaki en yüksek viskozite lifine sahip olmaları ve bu sayede kan şekeri seviyesini kontrol etmeleridir. Bunun yanı sıra ağırlığının 200 katı kadar su tutma kapasitesi sayesinde tokluk hissi sağlar ve kilo vermeye yardımcıdır. 

**Her 100 gr Slim Noodles/Rice 3 gr glucomannan içerir. EFSA (European Safety Food Authority) diyet yaparken, kilo verdirmeye yardımcı olması sebebiyle her gün en az 3 kere 1’er gr Glucomannan alımını (yanında 1 bardak su içme şartıyla) tavsiye etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ