Bursa Haber – Bursa Haberleri

Hadi Be Oğlum film yorumları nasıl-güzel mi?

Hadi Be Oğlum filmi nasıl, yorumlar nasıl, film güzel mi,seyirci yorumları haberimizde. 16 Şubat’ta vizyona giren film büyük yankı uyandırdı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Deveci’nin başrolunde olan filmin çocuk oyuncusu ise Alihan Türkdemir. Hadi Be Oğlum filminin konusu ise Ali’nin iletişim sorunu olan oğlu Efe’nin iyileşmesi için elinden geleni yapmasını anlatıyor. Hadi Be Oğlum film yorumları ise genelde olumlu izleyici filmden çok memnun.

Hadi Be Oğlum film yorumları nasıl-güzel mi?

Hadi Be Oğlum film yorumları nasıl, film güzel mi, Hadi Be Oğlum konusu ne soruları merak konusu oldu. 16 Şubat’ta vizyona giren ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Deveci’nin başrolde olduğu Hadi Be Oğlum filminin konusu Balıkçı olan Ali’nin iletişim sorunu olan oğlu Efe için verdiği mücadeleyi anlatıyor. Gözyaşları içinde izleyeceğiniz Hadi Be Oğlum film yorumları ise olumlu, filmi izleyenlerin büyük kısmı filme tam puan veriyor. Gözyaşlarınızı tutamacağınız bir film yorumu yapan ise çok. 

HADİ BE OĞLUM FİLM KONUSU: Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir.

Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir… Bir baba ile oğul hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un balıkçı Ali’yi canlandırdığı filmde Alihan Türkdemir Efe karakterine hayat veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Büşra Develi ve Yücel Erten yer alıyor.

HADİ BE OĞLUM FİLM OYUNCUSU:  Bora Egemen’in yönetmenliğini yaptığı Hadi Be Oğlum filminin oyuncuları: Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Alihan Türkdemir, Yücel Erten, Feridun Düzağaç, Sezai Aydın, Cem Zeynel Kılıç ve Yıldız Kültür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ