Bursa Haber – Bursa Haberleri

‘Fotoğrafları yalancı eşine verirsin’

Demet Şener’in, eski eşi İbrahim Kutluay’ın kendisini aldattığı Edvina Sponza’ya açtığı 500 bin TL’lik tazminat davası görüldü. Mahkemede tüm yaşananlar anlatıldı.

‘Fotoğrafları yalancı eşine verirsin’

Demet Şener’in, eski eşi İbrahim Kutluay ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla Edvina Sponza’ya açtığı 500 bin TL’lik tazminat davasında yer yerinden oynadı. Tanıkların dinlendiği salonda Şener’in yaşadıkları anlatıldı. 

ŞÖFÖRÜ İLE GÖRDERDİ 

Tanık olarak dinlenen mankenin spor hocası, Sponza’nın Şener’in evine bir zarf içerisinde iç çamaşırı gönderdiğini belirterek, “Çıkan notta ‘Yalancı eşin bunu bana Ankara’daki bir otelde verdi. Yalancı kocana verirsin bunu, alsın başkasına versin’ yazıyordu. Demet bunu gördüğünde fenalaştı. Sonra Sponza, İbrahim’le olan yazışmalarını şoförü aracılığıyla zarf içerisinde Şener’e yolladı” dedi.

Duruşma çıkışı konuşan Şener, “Mahkemede dinlediğiniz her şeyi zaten, yaşadıklarımı görmüş oldunuz. Bir kadının bir kadına yaşatabileceği en ağır şeyleri yaşadım” dedi.

Çocuklarına Kiraz adını koyacaklarmış

Demet Şener’in ağabeyi Enis Şener ise, “Edvina Sponza bana telefonla ulaşarak İbrahim’le ilişkisinin olduğunu söyledi. Edvina bana İbrahim ile evlenip çocuk yapacaklarını, doğan çocuğa da Kiraz adını vereceklerini mesajla yazdı. İbrahim’in hediyesi bir tablo, 2 yüzük ve el yazısıyla yazdığı itiraf mektubunu bana verdi” dedi. Sponza’nın tanıkları, İbrahim Kutluay ile ilişki yaşadıkları konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını söyledi. Duruşma, delillerin bildirilmesi için ertelendi.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ