Bursa Haber – Bursa Haberleri

Berna Canbeldek Sahra Işık kavga görüntüleri (Survivor 2014)

Survivor’da Berna Canbeldek ile Sahra Işık diskalifiye ettiren kavga sonrasında yeniden biraraya geliyorlar. Berna Canbeldek Survivor’da Sahra Işık’a tekme atmıştı. Berna ve Sahra’nın o görüntüleri hafızalardan silinmedi.

Berna Canbeldek Sahra Işık kavga görüntüleri (Survivor 2014)

Survivor adasına sakatlığı sebebiyle adaya veda eden Ecem Karaağaç’ın yerine Berna Canbeldek geliyor. Berna Canbeldek’i izleyici Survivor’da Sahra Işık ile olan kavgası ile hatırlıyor. Üçüncü kez Survivor’a katılan Berna bir kez daha Sahra ile karşı karşıya gelecek. Haliyle akıllara Berna’nın olaylı kavgada Sahra’ya attığı tekme geldi.

Survivor adasındaki o kavgadan sonra Acun Ilıcalı Berna Canbeldek’i diskalifiye etmişti. Ancak Berna’nın Survivor macerası nedense o olayla bitmedi. Sonraki senelerde bir şekilde kendine yine Survivor bileti buldu. Bu yıl da üçüncü kez Survivor adasına doğru yola çıktı. İşte Berna Canbeldek’in 2014 yılındaki Survivor’dan diskalifiye olmasına sebep olan Sahra ile olan kavga görüntüleri;

BERNA CANBELDEK KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ ;  Berna Canbeldek 1989 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Ailesi o 12 yaşırdayken Almanya’ya gittiğinden, Berlin’de büyüdü. State School of Ballet and Acrobatics Berlin ve Transform Acting School Berlin’de eğitim alan Canbeldek Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmıştı. İyi derecede Almanca, Hollandaca ve İngilizce konuşan Berna Canbeldek, 2017 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Boxun Yıldızları’nda ring’e çıkmıştı. 

Berna Canbeldek acayip değişmiş! Almancı Survivor kızı aslen nereli…Berna Canbeldek acayip değişmiş! Almancı Survivor kızı aslen nereli...Berna Canbeldek acayip değişmiş! Almancı Survivor kızı aslen nereli...Berna Canbeldek acayip değişmiş! Almancı Survivor kızı aslen nereli...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ