Bursa Haber – Bursa Haberleri

Sıfır noktasındaki birliği hazmedemedi!

Sanatçılar devletin zirvesiyle el ele verdi, Afrin operasyonuna katılan askerlerimize moral vermek için sınıra gitti. Çatlak ses yine Kılıçdaroğlu’ndan yükseldi.

Sıfır noktasındaki birliği hazmedemedi!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı harekâtına katılan Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunmak için Hatay’a giden ünlü isimlere ve Cumhurbaşkanı’na ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Birliği ve beraberliği hazmedemeyen Kılıçdaroğlu şöyle konuştu: Bir ülkenin sanatçıları zalimden değil mazlumdan yana tavır alır. Bir ülkenin sanatçıları diktatörün karşısında asla ve asla boyun eğmez.

HAKARETLERİNİ SIRALADI!

Bir ülkenin sanatçıları asla ve asla inancı, kimliği ne olursa olsun kimseyi ötekileştirmez. Bir ülkenin sanatçıları savaşı değil dünyanın her ortamında barışı savunur. Bir ülkenin sanatçıları bir ülkenin değer ve inançlarına saygı gösterir. Eğer bir ülkede cumhurbaşkanı koltuğunu işgal eden zat, ettiği yemine sahip çıkmıyorsa ona sanatçı sahip çıkamaz. Afrin’de 52 şehidimiz var. Yüzlerce yaralımız var. 52 şehidimizin daha kanı kurumadı. Toplanmışlar bir güruh, davul-zurna-klarnet… Bu rezil adamlar ve onları oraya götüren adam, sen eğer yüreğin yetiyorsa bir Afrin şehidinin evinin bulunduğu sokaktan geç, bir de Yaylalar şiirini söyle!

Bazı partililer,  yüzlerinde maskeyle Kılıçdaroğlu’nu dinledi!

NAZLIAKA GERİ DÖNÜYOR

Kılıçdaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında, Aylin Nazlıaka hakkında “af” kararı alınması için Parti Meclisi’ne öneride bulunulmasına karar verildi. Nazlıaka’nın partiye dönüp dönmeyeceğine PM’de cuma günü gerçekleştireceği toplantıda karar verilecek. Nazlıaka, “bir milletvekilinin odasındaki Atatürk resminin indirildiği” tartışmalarının ardından Yüksek Disiplin Kurulu’na (YDK) sevk edilmiş, 2016’nın mart ayında ise partiden ihraç edilmişti. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ