Bursa Haber – Bursa Haberleri

ODTÜ’lü Esra Yazar o anı anlattı: Lüks araç durunca önce tedirgin oldum. Kılıçdaroğlu’nu görünce çok şaşırdık

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Çukurambar’daki evinden CHP Genel Merkezi’ne giderken otostop çeken öğrencileri okullarına bırakmıştı. ODTÜ’lü öğrencilerden uluslararası ilişkiler öğrencisi Esra Yazar, o anı anlattı.

ODTÜ’lü Esra Yazar o anı anlattı: Lüks araç durunca önce tedirgin oldum. Kılıçdaroğlu’nu görünce çok şaşırdık

Habertürk Gazetesi’nden Fatmanur Boylu’nun haberine göre lüks araç durunca önce tedirgin olduğunu belirten Yazar, “Bulunduğumuz yer otostop noktası olarak bilinir. Yaklaşık 25 kişi vardı. Bir anda araba durdu. ODTÜ’ye gitmek için mi beklediğimizi sordu. Cevap vermedim çünkü son dönemde burada bekleyen arkadaşlar lüks araçların tacizine uğruyor. Onlardan biri sandım. Kapı açıldı. Sıradaki ilk 5 kişi araca bindik. Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşımızda görünce çok şaşırdık” dedi.

Araçta selfie yapıp paylaşan Yazar, “4 kişi bindik ama birbirimizi tanımıyorduk. İlk anda bir sessizlik oldu. Herkes gülümsüyordu. Kılıçdaroğlu, ailelerimiz, bölümlerimiz ve kampus hakkında sorular sordu. Biri kimya bölümünde okuyan Bangladeşliydi. Diğer arkadaşlar da siyaset bilimi, havacılık ve uzay mühendisliğindendi. Arkadaşlardan biri seçimleri sordu, gençlik olarak umutsuz olduklarını söyledi. Kılıçdaroğlu, ‘Güveninizi kaybetmeyin. Sandıklarımızı korursak, korkacak bir şey kalmaz’ dedi. Herkesi kendi fakültesi önünde indirdi. Ben en son indim. Çok nazikti” diye konuştu.

Kılıçdaroğlu o fotoğrafı anlattıKılıçdaroğlu o fotoğrafı anlattı

CHP lideri Kılıçdaroğlu otostop çeken öğrencileri derse bıraktıCHP lideri Kılıçdaroğlu otostop çeken öğrencileri derse bıraktı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ