Bursa Haber – Bursa Haberleri

Ali Koç: ‘Fenerbahçe’yle kimse başa çıkamaz’

Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç, seçimdeki büyük zaferininin ardından birlik mesajları verdi.

Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç, zafer konuşması sırasında birlik mesajları verdi ve birlik olunduğu vakit önlerinde kimsenin duramaycağını söyledi.

İşte Ali Koç’un sözleri:

“Yorulduk, bıkkınlık geldi ama yorulmaya hakkımız yok. Hak ettiğimiz maddi zararlar karşılanana kadar hepimiz dimdik duracağız, sanki 4 Temmuz’daymışız gibi… Aynen öyle, Fenerbahçe ile kimse başa çıkamaz. Uzun bir süreç bizi bekliyor.”

“ATAMIZ FENERBAHÇELİ, ONUN YOLUNDA…”

“Şu an sokağa inecek, sosyal medyada mücadele edecek bir durum yok, şu an hukuk ortamında gidecek. Ama Allah korusun, yargıdan kabullenemeyeceğimiz bir karar çıkarsa ve bu camiaya bir daha test ederlerse, o zaman size ihtiyaç olacak. Biz bütün bir aileyiz. Taktığım rozet, pek çok kişiye dağıttım rozet, Atamız Fenerbahçeli, tarihte Fenerbahçe’ye çok yakındı, ama onun hangi takımı tuttuğu değil, kimin onun yolundan yürüdüğü önemli. Hepinizin önünde saygı ve sevgi ile eğiliyorum. İnşallah biz de sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürürüz.

“BU GÜVEN HER DAİM EMNİYETTE OLACAKTIR”

“Sayın Vefa Bey, onunla da ayrı gayrı düştük ama o elinden geldiğince adil oldu. Bugün burada adil ortam olduysa, Vefa Bey’in sayesindedir. Teşekkürler Vefa Bey.

Güveninizi cepte hissetmiyorum, bu güven her daim emniyette olacaktır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ