Bursa Haber – Bursa Haberleri

Samsung Galaxy S10 sonunda kendini gösterdi!

Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtması beklenen S ailesinin yeni modeli S10’a ait olduğu iddia edilen görüntü ortalığı karıştırdı.

Samsung Galaxy S10 sonunda kendini gösterdi!

Her yıl standart olarak S ailesine yeni bir model katan Samsung’un önümüzdeki yıl çıkacak telefonunu S10 olacak. Bu yeni modelin tanıtılmasına çok vakit olsa da birçok bilgi ve fotoğraf internette bulunuyor. Bunlardan biri de Twitter’daki Ice Universe isimli kullanıcının yüklediği Galaxy S10 prototip fotoğrafı oldu. Kullanıcının yüklediği fotoğrafta neredeyse sıfır çerçeveli bir telefon görünüyor. Telefonun bütün kenarları standart bir çerçeve uzunluğuna sahip. Fotoğraftan anlaşıldığına göre telefonda ön yüzde parmak izi okuyucu ve ön kamera bulunmuyor. Bu da akıllara ekrandan parmak izi okuma teknolojisini ve ön kameranın da üst yan yüze alınması gibi bir durumu getiriyor.

This may be a design beyond. pic.twitter.com/lViQUsW1Jv

 

Samsung’un ön kamera sorununu nasıl çözeceğini henüz bilinmiyor ancak geçtiğimiz günlerde Çinli üreticiler Oppo ve Vivo benzer tasarımlı akıllı telefonlar tanıtmıştı. Vivo Nex ve Oppo Find X’ta kameralar mekanik bir sistem sayesinde gerektiğinde cihazdan çıkarılıyor ve kullanılabiliyordu. Henüz kesin olmasa da Galaxy S10’da da benzer bir sistemin olacağı tahmin ediliyor. Parmak izi okuyucu içinse ekrana entegre bir çözüm kullanılabilir ya da arka yüzde bir parmak izi okuyucusu olabilir.

SAMSUNG GALAXY S10 YENİ EXYNOS İŞLEMCİ İLE GELEBİLİR: Yine Ice Universe isimli kullanıcının paylaşımına göre 2019’ta tanıtılacak olan Samsung Galaxy S10’da yeni Exynos işlemcisi kullanılacak. Piyasada bulunan işlemcilerden çok daha gelişmiş olacağı belirtilen Exynos 9820 ile Galaxy S10, performans olarak da rakiplerini epey zorlayacak.

Bu arada her zaman yaptığımız uyarı tekrarlayalım: Bu tarz sızıntılar her zaman gerçek olmayabiliyor. Ayrıca gerçek olsa bile firmalar bu tip ürün geliştirmelerinden birden fazal prototip ile çalışıp nihai üründe bunlar arasından bir seçim yapabiliyor. 

Kaynak: Teknolojioku

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ