Bursa Haber – Bursa Haberleri

Emmanuel Eboue intihar haberi doğru mu eşi kimdir? Karısı meğer…

Emmanuel Eboue’dan gelen haberler şoke etti. Bir dönem Galatasaray’da forma giyen Emmanuel Eboue eşi Aurelie Bertrand’dan ayrıldıktan sonra maddi imkansızlıklarla bunalıma girmişti. İntihar ettiği söylenen Emmanuel Eboue ile ilgili haber yalan çıktı.

Emmanuel Eboue intihar haberi doğru mu eşi kimdir? Karısı meğer…

Galatasaray’ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue için intihar iddiası ortaya atıldı.

İngiltere’den ortaya atılan korkunç bir iddia ortalığı karıştırdı. 2011-2015 yılları arasında Galatasaray’da forma giyen, 2016’da futbol hayatına nokta koyan ve bir süredir depresyonda olan Emmanuel Eboue’nin intihar ettiğinin öne sürüldüğü haberle ilgili olarak gerçek ortaya çıktı. Haberin kaynağı olan haber sitesinin iddiasının gerçeği yansıtmadığı ve bu haberin eski tarihli olduğu ortaya çıktı.

Emmanuel Eboue eşi Aurelie Bertrand karısı kimdir neden intihar etti

EBOUE KORKUTMUŞTU: ‘İNTİHARIN EŞİĞİNE GELDİM’ : Eboue, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, “İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye’de 8 milyon euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Emmanuel Eboue intihar mı etti? Eşi meğer Galatasaray’dayken onu…

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ