Bursa Haber – Bursa Haberleri

Herkes güldü ama rezalet! Bebeğini ayakta emzirdi

İNGİLTERE’de trende kimse yer vermediği için dokuz kilo ağırlığındaki altı aylık bebeğini ayakta emzirmek zorunda kalan Kate Hitchens isimli bir anne, öfkesini sosyal medyada paylaştı.

İngiltere’de meydana gelen olayda Kate Hitchens adlı 32 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, Londra’dan Wickford kentine mesai çıkışında yaptığı 35 dakikalık yolculuğunda yaşadıklarını bloğunda ve sosyal medya hesaplarında paylaştı. Hitchens, diğer yolcuların kendisini görmezden geldiğini belirterek annelere karşı daha duyarlı olunmasını istedi.

”BİR ANNE GÖRÜRSENİZ LÜTFEN YER VERİN”
Hitchens Facebook ve Instagram mesajlarında, “Birilerinden yerini bana vermesini isteyebilirdim. Ama neden bunu yapmak zorunda kalayım ki? Sorun bebeğimi taşırken zorlanmam değil kimsenin düşünüp yerini teklif etmemesi. Bir dahaki sefere kucağında bebeği olan bir anne görürseniz, lütfen yer verin” dedi.

”BANA GÜLÜYORLARDI”
Mesajı Instagram’da birkaç saat içinde 600’den fazla beğeni alan Hitchens şunları yazdı: “Rahatsız oldum ve ayakta çocuğumu emzirirken utandım. Çocuğumu nerede gerekiyorsa emziriyorum. Emzirmeye uygun kıyafetler giyiyorum. Ancak bu yolculukta tren sallandıkça canım canıyordu. Bir ara göğsüm açıldı, çocuğu dizimle tutmaya çalışırken bazıları yer vereceklerine bana gülümsüyorlardı.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ