Bursa Haber – Bursa Haberleri

2019’da Boğa burcunu neler bekliyor? Hande Kazanova yıllık burç yorumları

2019 Yılında 23 Nisan, 24, 25, 26, 27, 28 Nisan doğumlu Boğa’ların hayatında büyük değişimler oluşabilir, sevgili Boğa ve Yükseleni Boğa olanlar. Hande Kazanova cevapla.tv’de merak ettiklerinizi anlattı.

Banka işlemleri, para ile ilgili her tür konu, alacak verecek dengesi, vergi kredi, faiz, stopaj, mirasla ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Başkalarının kaynaklarından iyi faydalanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalı, eşiniz varsa eşinizin parasal konularda güzel gelişmeleri karşısında siz de hayatınızın rahatladığını ve geliştiğini görebilirsiniz. . Önemli girişimleriniz konusunda bir kredi almak istiyorsanı, bir borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, özellikle 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde dikkatli adımlar atmakta fayda var. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz birtakım işlerinizde borç almak, vermek, kefil olmak gibi durumlarda az önce söylediğim tarihler zarfında dikkat edin. Diğer taraftan Satürn bu sene eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklar verecek. Seyahatler, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, medya, hukuk alanlarınızda önemli birtakım sorumlu işlerin altına girebilirsiniz. Hiç bir şey kolay olmayacak, çok çalışacaksınız, disiplinli olacaksınız ve zamanınızı iyi kullanacaksınız sevgili Boğa’lar. Ancak bu yolla yapacağınız işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Satürn’den alacağınız güzel açılar ve güzel etkileşimlerle disiplin ve çalışkanlıkla atılacak adımlar, kalıcı, sağlam birtakım girişimler 2019 yılında sizinle olacak sevgili Boğa’lar.

Hande Kazanova’nın cevapla.tv’de yaptığı yorum:

Diğer taraftan Uranüs Mart ayında yeniden sizin burcunuza geçiyor. Beni izleyen, 23 Nisan, 24, 25, 26, 27, 28 Nisan doğumlu Boğa’ların hayatında büyük değişimler oluşabilir, beklenmedik konu ve olaylar hayatınızda yer edinebilir. Anlık çıkışlar verebilir, hayatı farklı gözlerle görmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde sıkılganlıklarınız artabilir. Ama diğer taraftan algınızın çok ama çok açıldığını görebilirsiniz sevgili Boğa’lar. Bu sene tutulmalar eğitim alanlarınızı tetikleyecek. Hem seyahat hem eğitim hem diğer insanlarla yapacağınız işlerinizde hem Ocak ayında hem Yaz dönemindeki tutulmalarla hayatınızın şekillendiğiniz göreceksiniz. 21 Ocaktaki tutulma ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli karar ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu sene 5 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeni Ay’ı hayatınızda yeni başlangıçlar ve adımlar için muhakkak kullanmalısınız.

Güzel bir 2019 diliyorum.

Kaynak : Cevapla.tv

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ