Bursa Haber – Bursa Haberleri

Meral Akşener İYİ Parti’nin 7 belediye başkanını daha açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında İYİ Parti’nin 7 belediye başkan adayını daha açıkladı. İşte İYİ Parti Aksaray, Karaman, Ardahan, Bayburt, Kilis, Siirt ve Düzce belediye başkan adayları…

Meral Akşener İYİ Parti’nin 7 belediye başkanını daha açıkladı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM’deki grup toplantısında partisinn 7 il belediye başkan adayını daha açıkladı.

Akşener grup toplantısında İYİ Parti Aksaray, Karaman, Ardahan, Bayburt, Kilis, Siirt ve Düzce belediye başkan adaylarının tek tek kürsüye çağırarak açıkladı. İşte Akşener’in konuşmasından satırbaşları:

Önümüzdeki seçim bir beka meselesi değildir. Aziz milletim sen insan sarrafısın seçeceğin insanı iyi anlarsın. Şundan emin olun ki İYİ Parti yalan söylemeyecek. ‘Umut fakirin ekmeğidir’ deyip boş umutlar vermeyecek, çalışacak ama çaldırmayacak. Şehirlere ihanet etmeyecek, ranta rüşvete haram kazanca müsaade etmeyecek, torpile kayırmaya ihale fesatçılığına fırsat vermeyecek. İYİ Parti çalışkan olacak ve milletimize sözümüz budur. Şimdi size belediye başkan adaylarımızın birkaçını daha açıklıyorum:

Aksaray: Özkan Türemiş
Karaman: Zühtü Bahadır Bayraç
Ardahan: Mete Özdemir
Bayburt: Yunus Özyıldırım
Kilis: Ahmet Nalçacıoğlu
Siirt: Ahmet Özgür
Düzce: Ömer Küçük

TÜRKİYE UÇACAK DEDİLER AMA…Biz ömrümüz boyunca hakikatı haykırdık Allah ömür verdiği sürece de haykırmaya devam edeceğiz..Yeni sistemde kriz olmayacak dediler. Türkiye uçacak dediler. Bütün kararları bir kişinin aldığı yargının tek bir beşere bağlandığı sistemi Türkiye’nin bekası olarak anlattılar. Sonuç tam tersi oldu. İYİ Parti olarak haklı çıktık maalesef haklı çıkmasaydık. Hiçbir şey ve hiç kimse hakikatten daha büyük değil.

ASHAP SURESİNİ HATIRLATTI: Ashab Suresinde Tevbe süresinde bize elbette bize tek bir şey hatırlatılır. Elbet de her şeyi hakikıtıyla bilen sadece Allah’tır. Biz ilk günden beri bunları haykırdık. Ülkemiz her şeyi, en iyi bildiklerini zannedip yoldan çıktıkları için de sadece kendilerini düşünüyorlar.

KRİZİ DURDURMAK İÇİN BİR TEDBİR YOK: 2018 yoldan çıkmış bir zihniyetin hataları yüzünden yanlışlarla dolu bir yıl oldu. Milletin cebine giren üç-beş kuruş da eriyip gitti. İşsizlik rekor kırıyor, ekonomimiz yerinde bile sayamıyor. Krizi durdurmak için ciddi bir tedbir de yok. Ekonomiyi yürüten Damat efendiler atlattık diyorlar ama çarşıya pazara çıktığımızda durum böyle değil.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ