Bursa Haber – Bursa Haberleri

Daha Genç Görünmenizi Sağlayacak Yağlar

Zaman geçtikçe yüzünüzde bazı deformeler oluşmaya başlar. Bu deformeler neticesinde yüzünüz çökmüş görünecektir. Bu görüntüyü iyileştirmek için doğal yöntemlerden birisi yağlardır. İşte genç görünmenizi sağlayacak yağlar…

Daha  Genç  Görünmenizi  Sağlayacak  Yağlar

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı yaşlılık ve güneş lekelerini gidermek için birebirdir. Kırışık oluşumunu azaltır. Banyo yaptıktan sonra Hindistan cevizi yağını yüzünüze masaj yaparak uyguladığınızda yüzünüzde ki değişimleri göreceksiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

ARGAN YAĞI

Yüzünüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Cildinizi sıkılaştırarak sarkmasını engeller. Uymadan önce cildinizi temizlemek için pamuk yardımı ile yüzünüzü argan yağı kullanarak silmelisiniz. Ayrıca her gün 1 yemek kaşığı argan yağı tüketmelisiniz.

ARGAN YAĞININ SAÇA FAYDALARI NELERDİR?


NEEM BİTKİSİ YAĞI

Neem bitkisi yağı cildinize esneklik katar. Böylece cildinizdeki kırışıkları azalmasına katkı sağlar. Neem bitkisi yağını zeytinyağı ile karıştırarak her gece mesaj yaparak uygulayın. 10 dakika boyunca bekletin ve durulamayın.

NEEM AĞACININ FAYDALARI NELERDİR?


LAVANTA ESANSI YAĞI

Akne ve çeşitli cilt hastalıklarının tedavisinde doktor kontrolünde alternatif yöntem olarak kullanılır. Dudaklarda oluşan çatlaklar başta olmak üzere çatlakların tedavi edilmesine yardımcı olur. 1 çorba kaşığı aloe vera jeli ile karıştırarak her gün cildinize 10 dakika masaj yaparak uygulayın. Ardından bol su ile durulayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ