Bursa Haber – Bursa Haberleri

Bu adamı gören dönüp bir daha baktı!

Adana’da Merkez Otogarı’nda sırtına soba bağlayan Osman Aslan yine büyük ilgi gördü. Sosyal medyada hızla yayılan videoda Osman Aslan, sırtındaki sobayı soranlara “Adana, Çukurova yanıyor diyorlardı ya, ne yanması Adana donuyor, donuyor” sözleriyle cevap veriyor.

Bu adamı gören dönüp bir daha baktı!

ADANA’nın sosyal medyadan tanıdığı Osman Aslan (54) bu kez de sırtındaki sobayla günün en çok konuşulan ismi olmayı başardı. Merkez Otogarı’nda sırtındaki sobayla geçen Aslan, daha önce de kendisini dolandırdığı kişinin kimlik kartını boynuna astığı pankartla gündeme gelmişti.

Adana Merkez Otogarı’nda sırtındaki sobayla geçen Osman Aslan yine büyük ilgi gördü. Yanan odun sobasını sırtına takarak geçen Aslan’ın sobayı soranlara ise “Adana, Çukurova yanıyor diyorlardı ya, ne yanması Adana donuyor, donuyor” sözleriyle cevap verdiği görülüyor.

DOLANDIRILDIM İDDİASI

Seyyar aracıyla gıda ürünleri satarak geçimini sağladığı belirtilen Aslan, daha önce de kendisini dolandırıldığını iddia ettiği kişinin kimlik bilgilerini aracına asmış, sokak sokak hoparlörle M.K’nin adını söyleyerek dolaşmıştı.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ