Bursa Haber – Bursa Haberleri

Düzyatan: ABD’ye çocuğumuzu doğurmaya gitmedik

Engin Altan Düzyatan kızı Alara’nın ABD’de doğmasıyla ilgili, “Neslişah kendini orada çok iyi hissetti ve doğum da orada gerçekleşti.” dedi.

Düzyatan: ABD’ye çocuğumuzu doğurmaya gitmedik

Engin Altan Düzyatan, Hürriyet’ten Hakan Gence’nin sorularını yanıtladı.

Hakan Gence’nin “Kızınız Alara, Amerika’da doğdu.  ‘Yerli ve milli bir oyuncunun çocuğu nasıl Amerika’da doğar?’ diye eleştiriler yapıldı.” sorusuna Düzyatan, “Amerika’ya çocuk orada doğsun diye gitmedim.” dedi.

“PLANLI OLSAYDI İLK ÇOCUĞUMUZU DA ORADA DÜNYAYA GETİRİRDİK”

Açıklamasının devamında Düzyatan, “Neslişah’ın Türkiye’de doğum yapacağı hastane, doktor belliydi. Dizi sezon tatiline erken girdi. Neslişah beşinci ayındaydı. Ben Los Angeles’ı çok severim. Uzun zamandır arabayla yapmak istediğimiz bir yolculuk vardı. Amerika’ya gittik. O sırada dizi setinde yangın çıktı. Çekimlere geç başlanacaktı. Neslişah kendini orada çok iyi hissetti ve doğum da orada gerçekleşti. Eğer bu planlı olsaydı, ilk çocuğumuzu da orada dünyaya getirirdik.” ifadelerini kullandı.

Düzyatan: ABD'ye çocuğumuzu doğurmaya gitmedik

“NE YAPARSAM YAPAYIM ELEŞTİRİLİYORUM”

Yapılan eleştirilere üzüldüğünü belirten Engin Altan Düzyatan, “Çocuğumu orada doğurmak için gitmedim ama gitseydim dahi bu yanlış olmazdı. Bu eleştirileri, hele bir de aydın insanlar yaptığında üzülüyorum. Çok alıştım bu işlere ben, ne yaparsam yapayım bir şekilde eleştirilir oldum.” açıklamasında bulundu.

Düzyatan ayrıca, kızı Alara için vatandaşlık başvurusunda bulunmadıklarını belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ