Bursa Haber – Bursa Haberleri

Yalçın Serttaş kardeşi Bülent Settaş’a ateş püskürdü

Şarkıcı Bülent Serttaş’ın kardeşi Yalçın Serttaş, yaşadıklarını anlattı.

Yalçın Serttaş kardeşi Bülent Settaş’a ateş püskürdü

ppü

Bülent Serttaş ile abisi Yalçın Serttaş’ın arasına kara kedi girdi. Abi Yalçın Serttaş, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla kardeşine ateş püskürdü.

“BENİ TELEFONLA DAHİL ARAMIŞ BİR İNSAN DEĞİL”

Yalçın Serttaş, kardeşiyle yaşadığı sorunları canlı yayında anlattı. “Ben hayatımı, çocuklarımın istikbalini ona verdim. 7-8 senedir beni bir telefonla dahi aramış insan değildir. Beni öyle bir hastalığa düşürdü ki, üzüntüden. Kimse inanmıyor yaşadığıma dahi… Bazı konular oldu telefon açıyorum, cevap vermiyor. Dedim ki ‘Bülent böyle böyle bana 5 bin TL gönder’. ‘Sen bana emrediyorsun’ dedi. Sonra gönderdi inkar yok… Ama bu hastalığımda çok büyük param gitti. Vahap Avcı’ya dedim ki ‘bunlar beni hastaneye götürüyorlar ama almazlar, burada bırakırlar’ dedim. Öyle de oldu.

“YANIMA GELMEDİ”

Ankara’ya hastaneye getirdiler beni. Bilgin Serttaş 2. gün ‘işim var’ deyip İstanbul’a gitti. Bu süreçte Bülent Serttaş yanıma gelmeyi bırak, aramadı bile. 110 kilodan 48 kiloya düştüm. Hastaneden çıkıp Malatya’ya döndüm. Çünkü öleceğimi biliyorum. 38 senede 75 bin TL ama eksisi artısı vardır 100 bin lira diyelim, o kadar bana verdiği para… ‘Abi bir şöhret olsam sana arabanın kralını alacağım, evin kralını alacağım, lokanta açacağım’ diyordu. ‘amin’ diyordum hep. Benim durumun çok iyiydi, hala da iyi. Onun bir şeyine ihtiyacım yok.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ