Bursa Haber – Bursa Haberleri

İş başvurusuna giden hemşireden haber alınamıyor

Aydın’daki evinden Denizli’deki özel bir hastaneye iş başvurusu yapacağını söyleyerek çıkan hemşire Gülşen Ünlü, 41 gündür kayıp.

İş başvurusuna giden hemşireden haber alınamıyor

ad

Babasından boşanan annesi Huriye Gündoğdu’yla birlikte Aydın’ın Didim ilçesinde yaşayan Gülşen Ünlü, Denizli’deki özel bir hastaneye iş başvurusu yapmak için 16 Ocak günü evden çıktı ancak geri dönmedi.

KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Cep telefonuna da ulaşılamayan genç kızın hayatından endişe eden annesi, polise kayıp başvurusunda bulundu. Arama çalışması başlatan polis, Ünlü’nün izine rastlayamadı. Hangi hastaneye iş görüşmesine gittiği bilinmeyen Gülşen Ünlü’nün, Denizli’ye gidip gitmediği de araştırılıyor.

“GİTTİĞİ YERİ BİLMİYORUM”

Aşçılık yapan anne Huriye Gündoğdu, “Eşimle boşandık. Daha önce de üç gün evden ayrıldı ama babasının yanında olduğunu öğrendim. Son konuşmamızda iş başvurusu için Denizli’ye gideceğini söyledi. Evden çıktı, bir daha haber alamadık. Kızımın gittiği yeri bilmiyorum. Polisin arama çalışmaları devam ediyor. Gelen her telefon beni heyecanlandırıyor. Kızımdan bir haber gelecek diye bekliyorum. Telefonlarına ulaşılmıyor, sosyal medya hesapları kaybolduğu gün kapandı. Ne oldu nereye gitti bilemiyorum. Çok üzgünüm.” dedi.

Anne Gündoğdu, kızını gören ya da yerini bilenlerin güvenlik güçlerine bilgi vermesini istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ