Bursa Haber – Bursa Haberleri

Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım tarafından da unutulmadı. Yıldırım Erdoağn’In doğum gününü kutladı.

Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Erzincan’da halka hitap programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü sinevizyon sunumuyla kutladı.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Erzincan Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap eden Yıldırım, konuşmasının ortasında bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum günü olduğunu dile getirdi. Yıldırım, daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçmiş yıllara ait görüntülerinden oluşan videoyu ekrana getirterek doğum gününü kutladı.

Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı

Binali Yıldırım’ın konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan platforma çıktı ve Erzincanlılara seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması meydanı dolduran kalabalık tarafından zaman zaman ‘Doğum günün kutlu olsun Cumhurbaşkanım’ sloganıyla kesildi.

ERDOĞAN’A HAVALİMANINDA KUTLAMA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 65’inci yaş günü için Giresun ve Erzincan mitingine katılmak üzere gittiği Atatürk Havalimanı’nda sürpriz doğum günü yapıldı.

Binali Yıldırım Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü kutladı

Erdoğan’ın uçağa binmek üzere geleceği Atatürk Havalimanı Devlet Konuk Evi’nde hareketlilik erken saatlerden itibaren başladı. Aralarında Cengiz Kurtoğlu ve Orhan Gencebay’ın da bulunduğu bazı sanatçılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz bir doğum günü hazırlığı yaptı. Doğum günü için üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğraflarının bulunduğu bir pasta da Devlet Konuk Evi’ne getirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ