Bursa Haber – Bursa Haberleri

Ömür Gedik, Bülent Ersoy ve Hadise’ye çıkıştı

Bülent Ersoy ve Hadise’nin kürk giymesine tepki gösteren şarkıcı Ömür Gedik, “Umarım avlanarak kürkü alınan hayvanların çektiği acıyı çekerler” dedi.

Ömür Gedik, Bülent Ersoy ve Hadise’ye çıkıştı

Geçen hafta Hadise, bu hafta Bülent Ersoy’un kürk giymesi hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Konuya ilişkin hayvansever kimliği ile tanınan Ömür Gedik’ten çok sert açıklamalar geldi.

Ömür Gedik, Bülent Ersoy ve Hadise'ye çıkıştı

SERT ÇIKIŞTI

Gedik, daha önce de böyle sorunların yaşandığını söyledi ve topluma mâl olmuş kişilerin neden böyle bir davranış sergilediklerini anlamadığını dile getirdi.

Ömür Gedik, Bülent Ersoy ve Hadise'ye çıkıştı

Gedik, Hadise ve Bülent Ersoy için “Çok ayıp ediyorlar. O videoları görerek, çekilen acıları bilerek, hala vicdanları nasıl sızlamıyor anlamıyorum. Bunlar topluma örnek olması gereken insanlar. Bunlar böyle yaparsa sokaktaki insanlar ne yapsın. Çok ayıplıyorum kendilerini. Kınıyorum, ayıplıyorum. Eğer reankarnasyon diye bir şey varsa umarım bir sonraki hayatlarında tilki veya tavşan olarak dünyaya gelsinler ve o acıların aynısını çeksinler” dedi.

Ömür Gedik, Bülent Ersoy ve Hadise'ye çıkıştı

“HAYVANLAR ACI ÇEKİYOR”

Hayvanların canlı canlı derilerinin yüzüldüğünü ve eziyet edilerek lüks tüketime malzeme edildiğini belirten Gedik, hayvan hakları konusunu savunacağını belirtti.

Gedik “Öyle bir işlem ki hayvanlar ömürleri boyunca acı çekiyor. Kesilip yenen diye bir şey var mı? Nasıl ki bir köpeğin kürkünü giymiyorsa tavşanınkini de tilkininkini de giymeyecek. Can bu, acı çekiyor. Bunun tilkisi, kurdu, köpeği yok. Bunlar can ve canları acıyor. Kötü ortamlarda, küçücük kafeslerde yetiştiriliyor, sonra da canlı canlı yüzülüyor. Artık bunun nesini tartışıyoruz bu devirde. Görgüsüzler yani.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ