Bursa Haber – Bursa Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize mitinginde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarım ve hayvancılıkla uğraşanlara da tarımsal sulama abonesi olarak elektriğin yüzde 12 indirimli olarak verileceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize mitinginde

31 Mart 2019’daki yerel seçimler öncesinde çalışmalarına devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, baba ocağı Rize’de miting düzenledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkan satır başları:

ATATÜRK’ÜN PARTİSİNİN BUNLARLA NE İŞİ VAR

“Bu seçimlerde de Rize’den rekor bekliyorum. Birileri gözlerini dikmiş 31 Mart gecesini bekliyor. Kim onlar, malum. Türkiye’de Kürdistan diye bir bölge yok. Bay Kemal, sen kimlerle kol kola gezdiğini görüyor musun? Sözde İyi Parti, siz kimlerle kol kola olduğunu görüyor musunuz. Saadet Partisi ,sen kimlerle kol kolasın. Ne hallere düştük. Durmadan yatıyorlar kalkıyorlar Atatürk’ün partisi. Atatürk’ün partisinin bunlarla ne işi var. CHP’ye bir Osmanlı tokadı vurmaya var mıyız? Bizim arkamızda PKK var diyor, YPG var diyor. Bizim arkamızda da halk var, Hak var. Bunlara 31 Mart’ta gereken dersi vereceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize mitinginde VİDEO

2020 SONUNDA RİZE-ARTVİN HAVALİMANI DEVREYE GİRECEK

Rize’ye son 17 yılda 18 katrilyon yatırım yaptık. Bizden önce gelenlerin böyle bir derdi var mıydı? Rize’ye inşallah taliplisi bulunduğunda bir de şehir hastanesini inşa edeceğiz. Rize-Artvin Havalimanı yapımına devam ediyoruz. 2020 sonunda artık havalimanından Rize’ye geleceğiz. Ülkemizin ikinci deniz dolgusuna inşa edilen havalimanımız olacak. Havalimanı sonrası turzmde büyük patlama olacağına inanıyorum. Rize’nin turizm potansiyelinin değerlendirilmesi için çalışıyoruz.

TARIM VE HAYVANCILIKLA UĞRAŞANLARA ELEKTRİKTE İNDİRİM

İki müjdeyi vermek istiyorum. Tarım ve hayvancılıkla uğraşanlar tarımsal sulama abonesi olarak yüzde 12 indirimle elektrik kullanabilecekler. İkinci müjde yeni sondaj gemimiz. Adını Fatih koyduğumuz Antalya açıklarında faaliyet gösteriyor. İkinci gemimizin adını Yavuz olarak belirledik. Yavuz da Akdeniz’de petrol sondaj çalışmalarına başlayacak.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ