Bursa Haber – Bursa Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şişli’yi çöp dağlarına mahkum ettiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Esenyurt’ta miting gerçekleştirdi. Erdoğan’ın gündeminde Şişli’de yaşanan çöp sorunu vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şişli’yi çöp dağlarına mahkum ettiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Esenyurt’ta halk ile bir araya geldi. Erdoğan’ın gündeminde Şişli’deki çöp sorunu vardı.

Erdoğan Şişli’de çöplerin toplanmaması ile çöplüğe dönüşen sokaklar için “İstanbul’un en merkezi ilçesinde Şişli’de bile günlerce çöpleri toplayamadılar.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şişli'yi çöp dağlarına mahkum ettiler

“ÇÖP DAĞLARINA MAHKUM ETTİLER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Benim Şişlili kardeşlerimi günlerdir çöp dağlarına, pis kokuya, kire, pasa mahkum ettiler. Bizim 1994’ten beri İstanbulluya unutturduğumuz utanç sahnelerini 2019 yılında insanımıza yeniden hatırlattılar.” dedi.

Personellerin maaşlarının ödenmemesi nedeniyle yaşanan grevlere dikkat çeken Erdoğan, hizmetten çok parti içi kavgalar yaşanmasını eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şişli’yi çöp dağlarına mahkum ettiler VİDEO

“GÜNLERCE ÇÖPPLERİ TOPLAYAMADILAR”

Erdoğan “Beylerin gündemi farklı eşe dosta koltuk bulmak, marjinalleri, sapkınları, teröristleri belediye meclis listesine sokmak. İstanbul’un en merkezi ilçesinde Şişli’de bile günlerce çöpleri toplayamadılar. Personelinin maaşını ödeyemediler.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ